Dziś jest sobota, 21 październik 2017. Imieniny: Urszuli, Hilarego
Jesteś tutaj:

Uruchomienie usługi Paybynet

W miesiącu grudniu 2015 r. Powiat Lubiński zawarł umowę z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. na świadczenie przez KIR usługi Paybynet.

Z usługi Paybynet korzystać mogą wykonawcy prac geodezyjnych i kartograficznych zgłaszający swoje prace prowadzone na obszarze powiatu lubińskiego poprzez serwerową aplikację internetową WebEWID.
Sfinalizowanie transakcji w celu zakupu materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego z wykorzystaniem Paybynet to kilka prostych kroków, z których większość system wykonuje za klienta. Automatycznie przekierowuje klienta na stronę logowania jego banku i uzupełnia formularz danymi przelewu. Dzięki temu pewne jest, że pieniądze trafią bezpośrednio na rachunek sprzedawcy (Powiatu Lubińskiego). Po zatwierdzeniu płatności, przelew jest zapisywany w historii transakcji. W każdej chwili można wygenerować poświadczenie złożonej dyspozycji, z zawartymi w dokumencie danymi sprzedawcy. Korzyścią dla obu stron (Powiat Lubiński – wykonawca prac geodezyjno–kartograficznych) jest możliwość niezwłocznej realizacji zamówienia - Paybynet potwierdza dokonanie płatności w trybie 24/7, czyli również w weekendy i święta. Zlecone płatności nie podlegają odwołaniu, a rozliczane są w najbliższej sesji systemu Elixir.

Projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków gminy Lubin

INFORMACJA

Starosta Lubiński, działając zgodnie z art. 24a ust.5 ustawy z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jedn. Dz.U.2015.520 ze zm.) zawiadamia, że w siedzibie Departamentu Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Lubinie przy ul. Jana Kilińskiego 12b (pokój nr 320 – III piętro) w terminie od 19 października 2015r. do 6 listopada 2015r., w godzinach od 8:00 do 16:00 w dni robocze, zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków gminy Lubin, obręby:

Buczynka, Bukowna, Chróstnik, Czerniec, Dąbrowa Górna, Gogołowice, Gola, Gorzelin, Gorzyca, Karczowiska, Kłopotów, Krzeczyn Mały, Krzeczyn Wielki, Księginice, Lisiec, Miłoradzice, Miłosna, Miroszowice, Niemstów, Obora, Osiek, Pieszków, Raszowa, Raszowa Mała, Raszówka, Siedlce, Składowice, Szklary Górne, Ustronie, Wiercień, Zimna Woda.