Dziś jest sobota, 21 październik 2017. Imieniny: Urszuli, Hilarego
A- A A+
Jesteś tutaj:

Parafie, Kościoły, Domy Modlitwy

Aby przejść do strony
Miasta lub Gminy
w Powiecie Lubińskim
wybierz obszar
na mapie:
Mapa PowiatuGmina Rudna Miasto Lubin Gmina Ścinawa Gmina Lubin

Miasto Lubin


  • Kościół parafialny pw. Matki Bożej Częstochowskiej (ul. Bolesława Chrobrego 7, 59-300 Lubin)
  • Kościół parafialny pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (ul. Bolesława Prusa 4, 59-300 Lubin)
  • Kościół parafialny pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe (ul. Orla 32, 59-300 Lubin)
  • Kościół parafialny pw. św. Jana Bosko (ul. Jana Pawła II 58, 59-300 Lubin)
  • Kościół parafialny pw. św. Jana Sarkandra (ul. Szpakowa 4, 59-300 Lubin)
  • Kościół parafialny pw. św. Wojciecha
  • Kościół parafialny pw. św. Barbary (ul. św. Barbary 1, 59-300 Lubin)
  • Parafialny Kościół Prawosławny pw. Świętej Trójcy
  • Parafialny Kościół Obrządku Greckokatolickiego pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła
  • Kościół Chrześcijan Baptystów (ul. Szpakowa 17, 59-300 Lubin)
  • Dom Modlitwy Chrześcijańskiej Wspólnoty Zielonoświątkowej
  • Kościół Zielonoświątkowy - Zbór
  • Dom Modlitwy "Sala Królestwa" Chrześcijańskiego Zboru Świadków Jehowy
  • Kościół pomocniczy pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny (ul. Budowniczych LGOM 18, 59-300 Lubin)

Gmina Lubin

1. Bukowna
  • Kaplica pw. Matki Bożej Częstochowskiej
2. Chróstnik
  • Kościół parafialny pw. Matki Bożej Bolesnej (Chróstnik 86a, 59-300 Lubin)
3. Czerniec
  • Kościół filialny pw. Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych (Czerniec 22, 59-300 Lubin)
4. Dąbrowa Górna
  • Kościół filialny pw. św. Józefa Robotnika (Dąbrowa Górna 19, 59-300 Lubin)
5. Gogołowice
  • Kościół filialny pw. św. Katarzyny
6. Górzyca
  • Kościół filialny pw. św. Józefa Robotnika
7. Kłopotów
  • Kaplica pw. św. Dominika Savio
8. Krzeczyn Wielki
  • Kościół filialny pw. św. Marii Dominiki z Mazarello
9. Księginice
  • Kaplica pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
10. Niemstów
  • Kościół filialny pw. Św. Antoniego
11. Miłoradzice
  • Kościół parafialny pw. Trójcy Świętej (Miłoradzice 42, 59-300 Lubin)
12. Obora
  • Kościół filialny pw. św. Antoniego
13. Osiek
  • Kościół parafialny pw. Chrystusa Króla (Osiek 31, 59-300 Lubin)
14. Pieszków
  • Kościół filialny pw. Matki Bożej Częstochowskiej
15. Raszowa
  • Kościół filialny pw. św. Marcina
16. Raszówka
  • Kościół parafialny pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny (ul. 1 Maja 8a, 59-300 Lubin)
17. Siedlce
  • Kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła (Siedlce 1, 59-300 Lubin)
18. Składowice
  • Kaplica pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny
19. Szklary Górne
  • Kościół parafialny pw. św. Piotra i Pawła (Szklary Górne 40, 59-300 Lubin)
20. Zimna Woda
  • Kościół parafialny pw. Trójcy Świętej (Zimna Woda 57, 59-300 Lubin)
  • Kościół parafialny Prawosławny pw. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogarodzicy

Gmina Ścinawa

1. Dłużyce
  • Kościół parafialny pw. Chrystusa Króla (Dłużyce 16, 59-330 Ścinawa)
2. Dziesław
  • Kościół filialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
3. Dziewin
  • Kościół filialny pw. św. Piotra i Pawła
4. Jurcz
  • Kościół filialny pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
5. Parszowice
  • Kościół filialny pw. św. Rodziny
6. Przychowa
  • Kościół filialny pw. św. Wawrzyńca
7. Ręszów
  • Kościół filialny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny
8. Ścinawa
  • Kościół parafialny pw. Podwyższenia Krzyża Świętego (Pl. Kościelny 5, 59-330 Ścinawa)
9. Tymowa
  • Kościół pomocniczy pw. Matki Bożej Królowej Świata
  • kościół parafialny pw. Matki Bożej Bolesnej (Tymowa 114, 59-330 Ścinawa)
10. Wielowieś
  • Kościół parafialny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny (Wielowieś 69, 59-330 Ścinawa)
  • Kościół filialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Gmina Rudna

1. Chobienia
  • Kościół parafialny pw. św. Piotra i Pawła
2. Gwizdanów
  • Kościół parafialny pw. św. Urszuli (Gwizdanów 33, 59-305 Rudna)
3. Mleczno
  • Kościół parafialny pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy (Mleczno 6, 59-305 Rudna)
4. Olszany
  • Kościół pw. św. Michała Archanioła (Olszany 31, 59-301 Olszany)
5. Orsk
  • Kaplica pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny
6. Radomiłów
  • Kościół parafialny pw. św. Piotra i Pawła
7. Rudna
  • Prawosławny Kościół parafialny pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
  • Kościół parafialny pw. Trójcy Świętej (Pl. Kościelny 3, 59-305 Rudna)
8. Rynarcice
  • Kościół filialny pw. św. Marcina
9. Studzionki
  • Prawosławny Kościół parafialny pw. św. Kosmy i Damiana
10. Wądroże
  • Kościół filialny pw. Miłosierdzia Bożego